O mně

6F970309-7B54-42E5-BB3A-985BCAD5AC30

ANDREJ LÍBAL

Kdybych se býval narodil o pár dní dříve, možná bych byl vášnivý sběratel mincí a zručný řezník. Pokud by mi do kolonky „místo narození“ napsali místo Prahy třeba Londýn, mohl bych být klidný a spokojený řidič doubledeckeru. Každá minuta a umístění našeho příchodu na svět má svůj význam. Já věřím, že spojení horkého srpnového odpoledne a budovy na břehu Vltavy způsobilo, že mou největší vášní je psaní.


Štěstí

Nejvíc si vážím života, když jsem někde po boku mé ženy nebo vidím úsměv na tváří svých dětí. To jsou okamžiky, které člověka dokáží nabít i v těch nejobtížnějších situacích.

 

Šlofík

Pokud potřebuji vypnout nebo zkrátka upustit páru, sáhnu do lednice pro limonádu nebo malé pivo, sednu na balkón a za poslechu rozmanité hudby sleduji město pod sebou.

 

Slunce, teplo a dlouhé dny

Jelikož jsem se narodil uprostřed léta, nemusím jistě více popisovat, které že roční období je mé nejoblíbenější.

 

Mezi sedadlem a volantem

Kdyby nebyl rychlostní limit na dálnici 130km/h, napsal bych, že mám rád rychlou jízdu – ideálně v nějakém italském voze.

 

Buon apetito!

Stejně jako rozmanitá hudba, i jídlo na všechny světové způsoby mi dokáže vytvořit úsměv nejen na tváři.

 

Neposeda

Mám rád svou rodnou zemi. Je to můj domov. Domov, do kterého se vždy rád vracím. Vracím, z nejrůznějších cest po světě.

 

NE!

Stereotyp, nuda, nespravedlnost, ovcovství, houby a květák.


1 + 2 + 3 = 1

A na závěr něco, bez čeho by se žádný životopis neobešel – jsem absolventem stavební průmyslovky, pracuji na volné noze, mám jednu manželku, dvě děti a tři prdele plánů do budoucna :-)!

3381AE0B 34FB 49C4 84CA 96F3F9EC203B
Tip
2071
Skladem
od 189 Kč

Píše se rok 2071. Praha se blíží statusu dvoumilionová co do počtu obyvatel. V Evropě byly nedávno zavedeny operace nesmrtelnosti, které majetným občanům zajistí věčný život.Sam...

Kód: 43/189
1 položek celkem
Kniha s podpisem a věnováním
S podpisem a věnováním
Zpět do obchodu